Ledový zámek

Ve čtyřech kavárnách mamacoffee v Praze jsou od 11. února do 31. března vystaveny mé ilustrace ke knize Tarjei Vesaase Ledový zámek, mnohé z nich si můžete prohlédnout na této stránce ve webové galerii. Pokud byste chtěli některou kresbu vlastnit, vyberte si ji tu, v knize nebo nejlépe ve skutečnosti v některé kavárně a 98CsQmV6hUGoQMQe4. Jsou malovány akvarelem na bavlněném papíře. Rozměry u jednotlivých obrázků jsou orientační a u cen jsem otevřena k diskusi.

mamacoffee Vodičkova u divadla Minor najdete to, co se do knihy nevešlo. V mamacoffee Jiřího z Poděbrad je tématem severská noc a noční hledání, ledový zámek dominuje mamacoffee Jaromírova v Nuslích a v mamacoffee Podolská se můžete ponořít do jeho útrob a také sledovat útržky rozhovorů a příběhů. Knihu můžete v kavárnách i koupit, k dostání je jinak na e-shopu nebo v obchodech Cesty domů v Bubenské a na Bělohorské ulici. Na youtube je k vidění rozhovor nad knihou, který se mnou natočili Daniela Iwashita a František Plzák.

Videopozvánka je tady a všem kavárnám mamacoffee, Martě a Danimu Kolským děkuje Martina i Cesta domů za hezkou příležitost k výstavě!